header.jpg

Zuzanna Gołąb laureatką XIX Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek "ŚPIEWAJMY I GRAJMY MU..." w Pruszkowie!

Utworzono: poniedziałek, 29, styczeń 2018

DSC 5218 1

W dniu 16.12.2017r  w  Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” w Pruszkowie odbył się XIX Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i grajmy Mu”. Przegląd został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury "Kamyk" pod honorowym patronatem Prezydenta Pruszkowa oraz Księdza Proboszcza Parafii św. Kazimierza w Pruszkowie .

W kategorii wiekowej 14-18 lat zaprezentowała się nasza uczennica Zuzanna Gołąb z pastorałką  „Mali Kolędnicy” Marii Sadowskiej. Na specjalną prośbę jurora Ryszarda Morka Zuzia zaśpiewała również drugą pastorałkę ” Na jodłach wróble” Agnieszki Wilczyńskiej.

 

Jury w składzie: Edyta Ciechomska– przewodnicząca, Danuta Kłudczyńska, Iwona Tober i  Ryszard Morka po wysłuchaniu 415 osób w 65 prezentacjach: solistów, zespołów i chórów występ Zuzi oceniło na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy przyznanie jej I miejsca.

DSC 1870 1

13.01.2018 r nasza uczennica wzięła udział w gali, która odbyła się w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie, gdzie po wręczeniu nagród dla całej zebranej publiczności jeszcze raz zaśpiewała pastorałkę „ Mali kolędnicy”.

Gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów!!!